لیست قیمت خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی

لیست قیمت خرید بک لینک ، خرید رپورتاژ آگهی ، خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ ، به همراه لیست سایت ها ، قیمت های یک ماهه و قیمت های با تخفیف سه ماهه را می توانید در این صفحه ملاحظه نمایید.

همانطور که می بینید ، به دلیل اینکه لیست سایت ها به همراه پیج اتوریتی و دیگر آنالیزهای ثبت شده در اختیار شماست ، پیشنهاد می شود قبل از هرگونه خرید نسبت به بررسی سایت ها اقدام نمایید تا از قدرت سایت های ارائه شده مطمئن شوید ، هرچند که تمامی سایت های ارائه شده متعلق به خودمان است و هیچ سایتی که مدیر آن از شرکت دیگری باشد در بین مجموعه ی ما وجود ندارد. اما هر زمان که از هر سایتی قصد خرید بک لینک یا رپورتاژ داشتید حتما قبل از پرداخت هزینه اقدام به بررسی نمایید.

تمام بک لینک هایی که این مجموعه بابت آن هزینه ای دریافت می کند به صورت فالو و تاثیرگذار در موتورهای جستجو ازجمله گوگل ، فعال می شود.

تمامی سفارش های ثبت شده کمتر از بیست و چهار ساعت فعال می شوند و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

امکان سفارش آنلاین هست و همچنین درصورتی که شماره تلفن خود را ثبت و بخش دریافت پیامک را فعال کرده باشید ، هر از گاهی از کدهای تخفیف ویژه ای برخوردار خواهید شد که پیشنهاد می شود از این بخش استفاده نمایید.

بیش از این وقت گرانبهای شما را نمیگیریم ، فقط اینکه آموزش های سئو و بهینه سازی رایگانی که توسط اساتیدی که در این مجموعه فعالیت می کنند در سایتمان ارائه شده را نیز مطالعه کرده و در پیشبرد اهداف سایت خود استفاده نمایید.

لیست قیمت خرید بک لینک

لیست قیمت خرید بک لینک فالو در سایت های این مجموعه را ملاحظه نمایید ، برای ثبت سفارش کافیست یک ایمیل به آدرس درج شده در تصویر زیر ارسال نمایید.

خرید بک لینک

بک لینک های درج شده همه فالو و تاثیرگذار هستند ، نمونه ی بک لینک ها را می توانید در هر یک از سایت های درج شده ملاحظه بفرمایید.

لیست قیمت خرید رپورتاژ آگهی

لیست قیمت خرید رپورتاژ آگهی در سایت های این مجموعه مشاهده کنید ، برای ثبت سفارش کافیست یک ایمیل به آدرس درج شده در زیر قیمت ها ارسال نمایید.

خرید رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی توسط شما آماده می شود و به همراه یک یا دو تصویر ارائه می شود . ( پیشنهاد می شود رپورتاژ یا مقاله ی آماده شده ، تاکنون در اینترنت منتشر نشده باشد تا بازدهی بالاتری برای شما داشته باشد. )

در داخل هر رپورتاژ آگهی می توانید تا پنج بک لینک درج کنید.

مجموعه بک لینک ها می تواند حداکثر برای دو سایت منحصر به فرد باشد.

درصورت تمایل ، امکان تهیه مقاله یا رپورتاژ آگهی های شما توسط مجموعه ما با پرداخت صدهزار تومان قابل انجام است.

نمونه ی رپورتاژ های منتشر شده را می توانید در هر سایت مشاهده کنید.

تفاوت این مجموعه با دیگر شرکت ها این است که این مجموعه پس از درج رپورتاژ آگهی شما ، لینکی به صفحه ای که مقاله ی شما در آن درج شده است را در ستون کناری وب سایت منتشر کننده درج می کند و این لینک یک الی سه ماه در آنجا باقی خواهد ماند . این عمل علاوه بر بازدید بیشتر از مقاله ی شما و ورود بازدیدکننده به سایت شما ، پیج اتوریتی صفحه ای که لینک های شما در آن صفحه درج است را نیز بالا می برد و بازدهی بک لینک های موجود در آن صفحه افزایش می یابد.

لیست قیمت خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ

لیست قیمت خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ مندرج در سایت های ارائه دهنده قالب وبلاگ این مجموعه را می توانید در پایین مشاهده کنید.

بک لینک در کدهای قالب وبلاگ

شما می توانید تا 10 عنوان و لینک مختلف از صفحه اول سایت یا صفحات داخلی سایتتان یا حتی چند سایت به طور همزمان برای ما ارسال کنید ، البته امکان تعداد بیشتر نیز با پرداخت هزینه قابل انجام است اما تا ده عنوان و لینک به صورت رایگان ارائه می شود.

این لینک ها وارد گردونه ای می شود و با هربار که یک مدیر وبلاگ نویس وارد بخش دریافت کد یکی از قالب های وبلاگ می شود ، یکی از بک لینک های شما از گردونه خارج شده و در داخل کد قالب قرار می گیرد . مدیر وبلاگ نویس کد قالب را برداشته و در وبلاگ خود درج می کند ، این وبلاگ می تواند بسیار قدیمی باشد و شامل صفحات زیاد و دارای پیج اتوریتی بسیار بالا ، یا وبلاگ نو و جدیدی باشد و با صفحات کم ، چیزی که مهم است این است که بک لینک ها با عنوان مختلف و به سمت صفحات مختلف سایت و در وبلاگ های با موضوعات متفاوت و با پیج اتوریتی و اعتبار متنوعی درج می شود ، به این نوع لینک ها ، بک لینک های طبیعی یا بک لینک های مردمی گفته می شود که گوگل عاشق چنین بک لینک هایی است.

بخصوص اینکه سایت بلاگفا به طور پیش فرض ، هر بک لینکی که در داخل کدهای قالب وبلاگ های بلاگفا درج شود را به نوفالو تبدیل می کند ، تمام سایت های طراحی قالب وبلاگ ما نیز برای این سرویس دهنده کد قالب وبلاگ ارائه می کنند ، پس سایت شما مخلوطی از بک لینک های فالو و نوفالو را دریافت خواهد کرد و این موضوع خودش به طبیعی تر بودن بک لینک ها کمکی شایان می کند.

در این بخش هم امکان خرید و پرداخت آنلاین وجود دارد. در خصوص تغییر لینک سوال های زیادی از ما می شود ، تغییر لینک در کدهای قالب وبلاگ با پرداخت فقط پنج هزار تومان قابل انجام است و محدودیتی برای تعداد تغییر لینک وجود ندارد ، فقط توجه داشته باشید که تغییرات در داخل کدهای قالب وبلاگ ارائه شده در سایت ارائه دهنده قالب وبلاگ انجام می شود و دسترسی به بخش مدیریت وبلاگ هایی که لینک های شما در آنها منتشر شده است هرگز وجود ندارد و شما بعد از اتمام زمان تبلیغ نیز ، بک لینک های خود را در وبلاگ ها خواهید داشت ، بسیاری از بک لینک ها برای همیشه در وبلاگ ها باقی می ماند و برای سایت شما امتیاز آور خواهند بود.